office@dramber.com.ua
Ми в соц мережах
 • cart (0)

  УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ЛІКУВАЛЬНОЇ КОСМЕТИКИ

  ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

  Всі інгредієнти підібрані з урахуванням найкращої якості, безпеки, високої ефективності та інноваційності, що забезпечує найкращий результат використання

  Детальніше
  main product

  КРАСА І ЗДОРОВ'Я

  ПРО НАШУ ПРОДУКЦІЮ

  DR. AMBER

  DR. AMBER (Доктор Бурштин) – високоякісний український бренд лікувальної косметики для волосся, створений з любов’ю та піклуванням про красиве, здорове волосся, якість життя та гарний настрій. При розробці наших серій продукції були враховані основні проблеми з волоссям, а також використані найбільш ефективні способи та інгредієнти у складі для їх усунення. Всі інгредієнти підібрані з урахуванням найкращої якості, безпеки, високої ефективності та інноваційності, що забезпечує найкращий результат використання.

  В асортименті DR. AMBER представлені три серії шампунів та кондиціонерів:
  СЕБОРЕГУЛЮВАННЯ
  ТА ТОНІЗУВАННЯ
  ЗМІЦНЕННЯ
  ТА ВІДНОВЛЕННЯ
  ПРИКОРЕНЕВИЙ
  ОБ’ЄМ

  В основу всіх продуктів входить унікальний  інгредієнт – ЕКСТРАКТ БУРШТИНУ (amber extract) – витяжка зі скам’янілої смоли, багатої на бурштинову кислоту та терпени. Ці компоненти здійснюють антиоксидантну дію, здатну знімати подразнення та почервоніння. Терпени регулюють клітинний метаболізм, нормалізують роботу сальних залоз та сприяють зміцненню волосяного фолікула. Екстракт має кондиціонуючу дію, корисну для структури волосся.

  artifacts_img

  Також, у складі всіх продуктів Ви можете знайти ЕКСТРАКТ МЕДУ – має тонізуючу, антиоксидантну, протизапальну та зволожуючу дію, завдяки полісахаридам, фенольним сполукам та органічним кислотам.

  artifacts_img

  До основи кондиціонерів для волосся ми додали ОЛІЮ КЕДРУ – активно живить та відновлює ліпідні шари шкіри та волосся, за рахунок збалансованого вмісту омега-3/омега-6 кислот. Це сприяє зміцненню та надає волоссю сили і здорового блиску.

  artifacts_img

  Вся продукція бренду DR. AMBER виготовлена на високотехнологічному обладнанні, з дотриманням стандартів якості та інноваційного підходу. Докладніше дивіться відео з виробництва в нашому розділі Відео. Продукція виготовлена по стандартах якості ISO 9001:2008, сертифікована та має всі необхідні гігієнічні висновки.

  ЩО ДУМАЮТЬ ПРО НАС ПОКУПЦІ

  ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  Розділ скоро буде поповнюватися…

  КОНТАКТИ

  вул. Ялтинська, 5 Б,
  Київ, 02099, Україна
  office@dramber.com.ua
   Ми в соц мережах
  +380677189456; +380980328787